Juhatus ja volikogu

Volikogu liikmed

 

Ida-Virumaa:

•         Natalia Andreeva : n0105@mail.ru

•         Nadžda Andreeva : lootus@inbox.ru

 

Lääne-Virumaa:

•         Inna Alps : ingliinna@hot.ee

•         Rimma Polonskaja : primma@hot.ee,primma68@mail.ru

 

Lõuna-Eesti:

•         Sirje Pirk : sirjep@luunja.edu.ee

•         Eha Kooser : ehakooser@satnam.ee

 

Pärnumaa:

•         Kairi Lendre : raas45@hotmail.com

 

Lääne- Saaremaa:

•         Keidi Õispuu : keidi.oispuu@mail.ee

•         Kaia Latkin  : latkin@hot.ee

 

Harjumaa kõik juhatuse liikmed ja...

•         Valdo Herzmann : valdo@herz.ee

Juhatus

Martin Ilves

martin.ilves.001@mail.ee

 

Anneli Albert

hannaliisa778@gmail.com

tel: 5662 0607           

Svetlana Volk

svetlana.volk@hotmail.com

tel: 58118273   

 

Inna Alps

ingliinna@hot.ee   

tel: 5556 19665

Liitu meie uudiskirjaga ja ole alati
massööri maailmas samm ees

  • Instagram
  • Facebook

 2020 © Kõik õigused kaitstud

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon