top of page
Search

Oluline! Miks kutset taastõendada?

Updated: Mar 29, 2021

​Austatud massöör!


Kas teadsid, et töötervishoiuarstid tohivad saata patsiente vaid nende massööride juurde, kellel on kehtiv kutsetunnistus? On juhtumeid, kus töötervishoiuarstid ei saada enam kliente, kuna kutsetunnistus on vahepeal aegunud.

Kontrolli oma kutsetunnistuse kehtivust SIIT. Juhul kui see on aegunud, saab kutset lihtsalt taastõendada dokumentide alusel.


Põhjuseid oma kutsetunnistust taastõendada on veelgi - turule on ilmumas mitmeid rakendusi ja platvorme, kust kliendid saavad mugavalt tellida ja broneerida massaziteenust. Ka nendel teenuse pakkumiseks on kasulik omada kehtivat kutsetunnistust.

Lisaks loob kehtiva kutsetunnistuse olemasolu ka kindlust Teie klientidele, et olete kvalifitseeritud ja oskuslik. Уважаемые массажисты!

Знаете ли вы, что санитарные врачи могут направлять пациентов к массажистам, у которых имеется действующий профессиональный сертификат? Бывают случаи, когда санитарные врачи больше не отправляют клиентов к массажистам, потому что у массажиста истек срок действия профессионального сертификата. Проверить срок действия профессионального сертификата можно ЗДЕСЬ. Если он устарел, его нужно подтвердить свою профпригодность на основании документов.

Причин, для подтверждения своей профпригодности много - на рынке появляется ряд приложений и платформ, с которых клиенты могут удобно заказать массажные услуги. Массажистам, кто таким образом предлагают свои услуги, также полезно иметь действующий профессиональный сертификат.

Кроме того, наличие действующего профессионального сертификата также дает вашим клиентам уверенность в том, что вы обладаете опытом и квалификацией.


195 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page