Eesti Massööride Liit

Sidekoe massaaž – Bindegewebsmassage

Kuupäev: 14.04.2018 kell 09:30-18:00
Kursuse maht: 8 akadeemilist tund
Koolituse hind: 110€
Brian Utting (välisõpetaja Seattle, USA)
Registreeruda saab kursusele EMTK kodulehe
NB! Osaledes Brian Uttingu kõigil kolmel kursusel on ühe kursuse hind 95 €
Bindegewebsmassage on sidekudede massaažitehnika, mis loodi 1929 aastal Saksamaal Elizabeth Dicke poolt. See keskendub sidekoeliste struktuuride (skeletilihassüsteemi fastsiate, sidemete ja kõõluste) manipulatsioonile eesmärgiga kaasa aidata kudede ja neid ümbritseva närvisüsteemi kaudu terve keha taastumisele.
Sidekudede massaaž aitab leevendada pingeid selja lumbaar- ja sakraalosa sidekoelistes struktuurides ning selle kaudu mõjutab omakorda lülisambast väljuvate närvide innerveeritavaid piirkondi. Selle tehnika abil saab pakkuda leevendust valule, aktiviseerida vereringet ja tasakaalustada närvisüsteemi funktsioone.
Praktiline koolitus, mille käigus saadakse teadmisi ja omandatakse tehnikaid:
  • mille abil mõjutada nahaaluseid fastsiaid neuroloogiliste dermatoomide kaudu
  • kuidas leevendada efektiivselt valu nii alaseljas kui kiirguvaid närvivalusid tuharates ja jalgades
  • et lõõgastada antud massaažitehnikate abil tervet keha ja aktiviseerida vereringet eelkõige jalgades, kõhu- ja vaagnapiirkonnas.
Kursus on täpselt sulle, kui soovid leida uusi viise skeletilihassüsteemi ja närvisüsteemi probleemide leevendamiseks nagu näiteks: lülisamba või liigeste valu, osteoartriit, vereringehäired, migreeni, seedetrakti ja kuseteede probleemid, menstruaalprobleemid, reumatoloogilised haigused, istmikunärvi kiirgav valu ja neuralgia.
Kursus toimub inglise keeles tõlkega eesti keelde.